Şarköy Günlük Pansiyon 2+1 No: C1

Oda Açıklaması

Şarköy Günlük Pansiyon 2+1 No: C1

Şarköy Günlük Pansiyon 2+1 No: C1

Tatilini ailesi ve sevdikleriyle geçirmek isteyenler için en ideal odalarımızı hizmetinize sunuyoruz. Bu süre dahilinde bütçenize uygun pansiyon seçiminizde size yardımcı oluyoruz. Bu seçimi yaparken birçok şeyi göz önünde bulunduruyoruz. Seçtiğiniz odanın pansiyonumuzca özelliklerini bilerek yola çıkmanızı sağlıyoruz. Size her durumda yardımcı olabilmek içinse 7/24 resepsiyon hizmeti veriyoruz.

Moda Pansiyon olarak bizler, Şarköy’de merkezi bir konaklama yapmak isteyenler için en ideal konaklama mekanlarını sunuyoruz. Çalışan kadromuzla güler yüzlü olmaya ve memnun kalacağınız bir duruş sergilemeye özen gösteriyoruz. Pansiyonumuzda konaklayacak misafirlerimizi en titiz halimizle karşılıyoruz. Odaların temizliğine önem gösteriyoruz. Bizim için konforunuzun yanında sağlığınız da bir o kadar önemlidir. Evinizin rahatlığında hissetmeniz için çalışıyoruz. Sıcak bir aile ortamının garantisini veriyoruz.

Kaliteli ve yeniliklere açık hizmetlerimiz ile sorunsuz bir müşteri memnuniyeti sağlayarak sektörün öncüsü olmak amaçlarımız arasında. Bu nedenle misafirlerimize ev konforunu yaşatmak üzere elimizden geleni ardına koymuyoruz. Her odada yatak, buzdolabı, çamaşır makinası, klima, lcd tv ve wifi mevcut. İhtiyacınıza göre süpürge ve ütü de bulunmakta.

Doğal çevreye, insanlığa ve hayvanlara karşı olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz, buna bağlı ihtiyaç ve beklentileri daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak hedefimiz. Vizyonumuzu oluşturan en büyük yapı taşı, uygun fiyat dahilinde yüksek kalite vererek mutlak müşteri memnuniyetini elde etmektir.

Otelimizde konaklamaya geldiğinizde aracınız hemen yanı başınızda yer alacaktır gezmek ve diğer işlemler için arabanıza ihtiyaç duyacağınızı tahmin ettiğimizden otel otoparkımız geniş olduğundan sorunsuz olarak aracınız ile gelip konaklama yapabilirsiniz. Aracınız için oluşacak sorunlarda sizlere en yakındaki araç arıza sorunlarını çözebileceğiniz tamirhaneleri yönlendiriyoruz.

Şarköy’de yaşayacağınız tatili unutulmaz bir rüyaya çeviriyoruz.

Oda Özellikleri

Oda Boyutu 180 m2
Oda Sayısı 2+1
Yatak Sayısı Her odada 2’şer tane toplam 4 yatak
Buzdolabı

Çamaşır Makinesi

Klima

Var

var

var

Wifi Var
Televizyon Lcd mevcut
Süpürge Var
Ütü Var

İLETİŞİM

Tel : 0 (554) 585 59 55

Tel : 0 (531) 854 87 96

E-posta: info@modapansiyon.com

Adres: Cumhuriyet Mah. Sarıpaşa cad.

Moda Sitesi No:30 Tekirdağ/Şarköy

Şarköy bölgenin popüler oteli
Tekirdağ Şarköy hoşgörülü resepsiyon
Şarköy misafir rezervasyonu
Call Now ButtonHemen Ara
× Whatsapp